Sprievodca - Tvorba dotazníku

Aké prvky dotazníka a poďakovania je možné meniť

Pamätajte, že každý dotazník sa môže od predchádzajúceho líšiť nielen otázkami, ale aj vzhľadom alebo poďakovaním za vyplnenie. Editor dotazníkov umožňuje zmenu ako vzhľadu zobrazovania otázok, tak aj zmenu ďakovacej stránky, zobrazenej po vyplnení dotazníka.

Ak sa chcete dozvedieť ako zmeniť logo, alebo pozadie dotazníka, prejdite na článok „Vlastný vzhľad dotazníka„. O tom ako zmeniť poradie otázok, alebo stránok v dotazníku, sa dozviete v článku „Zmena poradia otázok alebo stránok dotazníka„.

Stránku s poďakovaním za vyplnenie dotazníka môžete zmeniť niekoľkými spôsobmi. Základným spôsobom je zmena textu poďakovanie, alebo pridaním obrázkov, prípadne odkazov. Viac na túto tému nájdete v článku
Text k poďakovaniu za vyplnenie dotazníka„. Stránka s poďakovaním môže mať tiež inú formu – napr. filmu, alebo zvuku. Po dokončení dotazníka je možné respondenta presmerovať na iný dotazník.

Ako môžem zmeniť obrazovku s poďakovaním za dokončenie?

Po ukončení pridávania otázok zostaňte v hlavnom menu Tvorba a prejdite na samý koniec stránky. Následne prejdite kurzorom na predvolený text poďakovanie „Ďakujeme za vyplnenie tohto dotazníka”, kde sa v pravom hornom rohu objaví odkaz „Editovať”, ktorý umožní editáciu predvoleného textu.

Kliknite na menu „Upraviť” a pomocou pokročilého editora vložte vlastný text. Pridať môžete ľubovoľné multimédiá (obrázok/video), meniť veľkosť a farbu textu, vložiť dynamický obsah, a mnohé ďalšie.

Ako po ukončení dotazníka presmerovať respondenta na inú stránku, alebo do iného dotazníka?

Po ukončení pridávania otázok prejdite do hlavného menu Nastavenia.

V menu Nastavenia vyhľadajte sekciu „Akcia po vyplnení”, tu vyberte možnosť „Presmerovať na externú adresu” a do zobrazeného poľa po pravej strane zadajte adresu, na ktorú má byť respondent presmerovaný po vykonanom vyplnení.

Ak chcete respondenta presmerovať na iný dotazník, zo sekcie „Akcia po vyplnení” vyberte možnosť „Presmerovať na dotazník” a zo zobrazeného roletkového menu vyberte zodpovedajúci dotazník, na ktorý má byť respondent presmerovaný po vykonanom vyplnení.

Všetky zmeny vykonáte kliknutím na tlačidlo „Uložiť”.

Na čo pamätať

  • Stránku s poďakovaním je možné editovať kedykoľvek počas trvania dotazníka alebo po jeho skončení.

Pomohol Vám tento článok?

Ďakujeme za odpoveď