Sprievodca - Můj účet

Zmena účtu na lepší

Každý typ účtu obsahuje iné dostupné funkcie. Tabuľku s možnosťami jednotlivých účtov nájdete v časti Funkcionality.
V každom prípade vyšší účet obsahuje funkcie nižšieho + dodatočné funkcie. Iba účet Enterprise umožňuje používať účet bez akýchkoľvek obmedzení.

Ako zmeniť typ účtu

1. V hornom menu kliknite na odkaz „Nastavenie účtu” (1). Otvorí sa Vám ponuka s možnosťou zmeny typu účtu.

1

2. V časti „Typ účtu” (2) sa nachádzajú informácie o aktuálnom type účtu. Kliknite (3), (4), alebo (5), vyberte Premium, Business, alebo Enterprise, v závislosti na Vašich potrebách. Po vybraní požadovaného typu účtu budete presmerovaní na ďalšiu obrazovku, umožňujúcu dokončenie platobnej transakcie.

2

3. Kliknutím na zodpovedajúce miesto vyberieme požadovaný počet mesiacov, počas ktorých bude Váš nový účet aktívny (6). Pamätajte, že čím vyšší počet mesiacov vyberiete, tým väčšiu zľavu získate!

3

4. Vyplníte všetky polia týkajúce sa Vašich osobných údajov (7). Ak chcete dostať faktúru DPH, zaškrtnite možnosť „Chcem zaslať faktúru DPH” (8) a vyplňte požadované údaje.

4

5. Vyberte formu platby (9) a kliknite na tlačidlo „Následujúci” (10).

5

6. Po kliknutí na „Ďalší” (11), budete presmerovaný na stránku, na ktorej skontrolujte všetky zapísané dáta. Ak pri ich kontrole nájdete nejaké chyby, kliknite na tlačidlo „Vziať späť a opraviť” (12). Ak sú všetky údaje správne, kliknite na tlačidlo „Chcem vykonať objednávku” (13), potom budete požiadaní o platbu zhodne s vybranou formou.

6

Na čo pamätať?

  • Pozor dávajte na správnosť a kompletnosť všetkých uvedených údajov, vyhnete sa tak všetkým nedorozumeniam s vykonaním transakcie.
  • Možnosť zmeniť účet na vyššiu môžete kedykoľvek. Pokiaľ Vám zostali ešte nejaké predplatené dni u nižšieho účtu, budú prevedené do vyššieho a automaticky sa pripočítajú k vybranému časovému obdobiu.
    Ak máte účet Standard, môžete zadarmo vyskúšať na 14 dní vyšší typ účtu (zistite ako).

Pomohol Vám tento článok?

Ďakujeme za odpoveď