Sprievodca - Můj účet

Platba účtu proforma faktúrou

Ak nemôžete využiť možnosť platby prostredníctvom platobnej brány, môžete si nechať vygenerovať proforma faktúru, po uhradení ktorej Vám bude konto automaticky aktivovaný/predĺžený.

Ako vygenerovať proforma faktúru?

Počas aktualizácie účtu (pozrite sa, ako na to), platby skúšobného účtu, alebo predlžovania platnosti aktuálneho účtu (pozrite sa, ako na to), vyberte v časti Platba účtu možnosť „Chcem zaslať faktúru e-mailom”, po ktorej aktivovaní sa otvorí ponuka s možnosťami zadanie údajov Vašej spoločnosti.

Do polí zadajte zodpovedajúce údaje Vašej spoločnosti, alebo organizácie a pokračujte ďalej k výberu typu platby, kde vyberte prvú možnosť „Proforma faktúra” a kliknite na „Ďalší”.

Dôležité

Pred odoslaním skontrolujte zadané údaje. Na nasledujúcej stránke sa zobrazí súhrn zadaných údajov spoločne s objednávkou. Objednávku tu môžete záväzne potvrdiť kliknutím na tlačidlo „Potvrdiť objednávku” alebo ju zmeniť kliknutím na odkaz „Ísť späť a opraviť”.

Po kliknutí na tlačidlo „Potvrdiť objednávku” sa zobrazí odkaz na stiahnutie proforma faktúry vo formáte PDF. Faktúra Vám bude v rovnaký okamih doručená aj na registračný e-mail. Po uhradení proforma faktúry bude Váš účet aktivovaný/predĺžený a na e-mailovú adresu obdržíte daňový doklad.

Na čo pamätať?

  • Ak máte akékoľvek problémy vo vyššie uvedenom postupe, prosím, kontaktujte nás, radi Vám vystavíme proforma faktúru ručne.
  • Váš účet bude aktivovaný/predĺžený po uhradení proforma faktúry, prosím, vezmite teda do úvahy dĺžku spracovania proforma faktúry vo Vašej spoločnosti a vygenerujte ju v zodpovedajúcom predstihu pred uplynutím platnosti účtu.
  • Ak chcete proces akceptovanie platby urýchliť, pošlite nám potvrdenie o prevode – akceptujeme platbu a hneď sa budete môcť tešiť z prístupu k účtu.

Pomohol Vám tento článok?

Ďakujeme za odpoveď